Cyprus, Nicosia

Kipra draudzības spēlē nospēlēja neizšķirti ar Latviju

22.03.2024 / 16:55
Naujienų kategorija

Kipras nacionālā futbola izlase draudzības spēlē savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar Latviju. Temura Ketsbaia vadītajai komandai uzvara pietrūka pašā mača izskaņā.

Kipras izlase bija tuvāk uzvarai. Kipras futbolisti jau pirmajā puslaikā atklāja rezultātu. Ioannis Pittas guva vārtus 34. minūtē. Kipras futbolisti bija vadībā gandrīz visu maču, taču piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Andrejs Cigaņiks izlīdzināja rezultātu. Draudzības mačs noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 1:1.

Atgādinām, ka spēle notika vakar vakarā Larnakas "AEK Arena" stadionā, gaidot abu valstu izlases dalību gaidāmajā Nāciju līgā, kas sāksies septembrī. Ieeja stadionā bija bez maksas.

Komentārus var atstāt tikai reģistrēti lietotāji. Lai komentētu,piesakieties savā kontā vai izveidojiet jaunu →