Cyprus, Nicosia

Mikhail Chirkov i Andrey Krasnikov zdobywają srebro w turnieju wędkarskim w TRNC

05.08.2024 / 15:32
Kategoria wiadomości

Mikhail Chirkov i Andrey Krasnikov zdobyli srebro w turnieju wędkarskim na Cyprze Północnym. Mistrzostwa, koncentrujące się na połowie tuńczyka białego, odbyły się w niedzielę, 4 sierpnia, w Karaoglanoglu Fishing Shelter, przy wsparciu gminy Kyrenia i Artesa Marine.

W zawodach wzięło udział 260 wędkarzy sportowych z 75 łodzi. Zwycięzcami pierwszego miejsca zostali Mehmet Kanat i Ahmet Göneli, którzy zdobyli również nagrodę za największą rybę. Mikhail Chirkov i Andrey Krasnikov zajęli drugie miejsce, a Barış Erkantan, Gültaç Ozasil i Barkın Erkantan zdobyli brąz.

Nagroda za pierwsze miejsce wyniosła 1000 euro, drugie miejsce otrzymało 700 euro, a trzecie 500 euro. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Skomentować,zaloguj się na swoje konto lub utwórz nowe →