Cyprus, Nicosia

«Бешикташ» здобув 11-й Кубок Туреччини в історії клубу

24.05.2024 / 21:59
Категорія новин

Футбольний клуб «Бешикташ» завоював свій 11-й Кубок Туреччини у захоплюючому фінальному матчі проти «Трабзонспора». Гра, що відбулася на стадіоні «Ататюрк» у Стамбулі, завершилася перемогою «Бешикташа» з рахунком 3:2.

Матч був напруженим, обидві команди забили двічі в основний час, що призвело до нічиєї 2:2 на 90-й хвилині. Однак «Бешикташ» зумів вирвати перемогу, забивши гол на четвертій хвилині додаткового часу.

Ключові голи за «Бешикташ» забили Ашид Геззал (45-а хвилина, з пенальті), Саліх Укан (54-а хвилина) та Алі Ель-Мусраті (94-а хвилина). У складі «Трабзонспору» голи забили Поль Онуачу (13-а хвилина) та Ніколас Пепе (89-а хвилина).

Цей тріумф став 11-ю перемогою «Бешикташа» в Кубку Туреччини в історії клубу, а остання перемога в турнірі відбулася у 2021 році.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →