Cyprus, Nicosia

Туреччина вийшла до чвертьфіналу Євро-2024: Усі матчі чвертьфіналу

03.07.2024 / 12:07
Категорія новин

На чемпіонаті Європи з футболу Євро-2024 визначилися всі чвертьфінальні пари. Вчора у заключному матчі 16-го туру збірна Туреччини перемогла Австрію та вийшла до наступного раунду.

Матч за останню путівку до чвертьфіналу між Туреччиною та Австрією відбувся на "Ред Булл Арені" у Лейпцигу. Команда Вінченцо Монтелли здобула перемогу з рахунком 2:1, завдяки дублю захисника Меріха Демірала.

Рахунок відкрився вже на першій хвилині, відзначившись найшвидшим голом турецького захисника в історії плей-офф чемпіонатів Європи. Він подвоїв перевагу Туреччини на 59-й хвилині.

Австрія відповіла голом Міхаеля Грегоріча на 66-й хвилині. На останніх секундах матчу австрійська команда мала шанси зрівняти рахунок і перевести матч у додатковий час, але надійні руки воротаря Мерта Гюнока забезпечили Туреччині вихід до чвертьфіналу. У наступному раунді вони зіграють з Нідерландами, які вчора розгромили Румунію з рахунком 3:0 у своєму матчі.

Варто зазначити, що обидва вчорашні матчі 16-го раунду можна було спостерігати на площі Рамазана Джеміля в Кіренії. Мер міста Мурат Шенкул оголосив про готовність майданчика до трансляції футбольних матчів на великому екрані через соціальні мережі.

Розклад чвертьфінальних матчів Євро-2024:

Іспанія - Німеччина (5 липня о 19:00 за київським часом)

Португалія - Франція (5 липня о 22:00 за київським часом)

Англія - Швейцарія (6 липня о 19:00 за київським часом)

Нідерланди - Туреччина (6 липня о 22:00 за київським часом)

Чвертьфінальні матчі Євро-2024 пройдуть у чотирьох містах Німеччини: Штутгарті, Гамбурзі, Берліні та Дюссельдорфі.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →