Cyprus, Nicosia

Юна гімнастка з ТРК привезла додому першу міжнародну медаль

03.10.2024 / 14:47
Категорія новин

Молода гімнастка з ТРПК увійшла в історію. Фатма Ніда Токо посіла третє місце в індивідуальних змаганнях на чемпіонаті в Туреччині, завоювавши першу в історії країни медаль з гімнастики на міжнародних змаганнях.

За словами Федерації гімнастики ТРПК, молода спортсменка продемонструвала «винятковий виступ» на чемпіонаті.

Окрім загального успіху, Фатма Ніда Токо була визнана найкращою у своїй віковій категорії (народжені у 2015 році або пізніше). Інша гімнастка з ТРНК, Аслі Аслі, також брала участь у змаганнях, посівши 16-е місце в загальному заліку і 9-е місце у своїй віковій групі.

Команда ТРПК і спортсмени висловили подяку президенту Федерації Хасану Сапсизоглу, віце-президенту Басрі Айдогану, керівництву Федерації та головним спонсорам за їхню постійну підтримку.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →