Cyprus, Nicosia

Російська спортсменка, яка представляє Кіпр, посіла історичне сьоме місце на Олімпіаді в Парижі

05.08.2024 / 10:02
Категорія новин

Олена Куліченко, російська стрибунка у висоту, яка представляє Кіпр, взяла участь у фіналі зі стрибків у висоту серед жінок на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Подолавши 1,95 метра з третьої спроби, Куліченко посіла сьоме місце.

Куліченко успішно подолала початкову висоту 1,86 метра, з другої спроби - 1,91 метра, а з третьої - 1,95 метра. Однак подолати позначку 1,98 метра їй не вдалося.

Незважаючи на це, 22-річна дівчина увійшла в історію кіпрської легкої атлетики, ставши першою спортсменкою з країни, яка змагалася у фіналі Олімпійських ігор з легкої атлетики.

Золоту медаль у Парижі здобула українська спортсменка Ярослава Магучіх, яка з першої спроби подолала 2,00 метри. Срібло здобула австралійка Нікола Оліслагерс, яка також подолала 2,00 метри, але лише з третьої спроби. Українська спортсменка Ірина Геращенко взяла бронзу з висотою 1,95 метра.

Єдина спортсменка, яка представляла ТРПК на Олімпіаді, фінішувала у фіналі на 10-му місці.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →